3 כללי המפתח ללידים בפחות מ5 ש״ח

3 כללי המפתח ללידים בפחות מ5 ש״ח

בעלי עסקים רבים טועים ונוטים לחשוב שקמפיין בפייסבוק הוא תזרים לידים אוטומטי. רובם, לצערנו יגלו שהוא לא אוטומטי רק לאחר כישלון והפסד של אלפי שקלים ולידים יקרים ולא רלוונטיים.

היום,נעבור על כללי המפתח שיעזרו לכם לייצר לידים זולים, לשמור על מחיר יציב, ואפילו להוריד מחירים בקמפיינים הפעילים שלכם!

קופי איכותי

חשוב מאוד: אל תהיו מכירתיים מדי!

לפעמים אנו נתקלים במודעות שנראות כאילו פורסמו בשלטי חוצות בשנות ה80 (במקרה הטוב), וברור לנו מראש שהן לא מביאות את התמורה המקסימלית לתקציב שמתבזבז עליהן.

קופירייטינג הוא עולם שלם. ולא נוכל ללמד אותו על רגל אחת. אבל בהחלט נוכל להמליץ ללמוד היטב את נוסחת ה AIDA שאנו בטוחים שתעשה לכם קצת סדר בדברים.

קהל יעד רלוונטי

תקפידו על חקר קהל מקיף ואיכותי.

לעולם אל תסתכלו על ״איך נראה הקהל״ (מהעיניים שלכם), אלא תמיד תחשבו על ״מה רואה הקהל״ (מהעיניים שלו). אם תבחרו בשיטת העבודה הזו, אין ספק שתכירו ותבינו את הקהל שלכם פי כמה וכמה.

לעומת זאת, אם תוותרו על חקר הקהל, ותזלזלו בשלב החשוב הזה – חבל שתריצו קמפיין ותשקיעו במודעה איכותית, כי גם תקציבי עתק לא יועילו.

אופטימיזציות, אופטימיזציות, אופטימיזציות!

תפקיד האופטימיזציות הוא לשמור על הקמפיין שלנו רווחי, להוזיל עלויות, להיפטר ממודעות וקהלים שלא עובדים, ובכך – למטב עבורנו את התוצאות מרגע לרגע.

אם לא נבצע אופטימיזציה תמידית לקמפיין שלנו, אולי נוכל להביא מחירים טובים בתור התחלה, אבל לטווח הרחוק (ולפעמים לטווח ה-לא כל כך רחוק), העלויות יתייקרו, כמות התוצאות תרד משמעותית, וגם אם הקמפיין היה רווחי עד כה – זה לא הולך להימשך ככה על אוטומט.

הקפידו על אופטמיזציות שוטפות לקמפיינים שלכם – זה ללא ספק אחת הפעולות החשובות ביותר בפרסום הממומן.

לסיכום

3 כללי הברזל שציינו למעלה, הם ללא ספק המפתח ללידים בגרושים באמצעות פרסום ממומן. לכן, אם תקפידו עליהם, בלי לחפף – תוצאות הקמפיין שלכם יראו אחרת לגמרי.

אם אתם לא בטוחים שכל זה בשבילכם, והתהליך נראה לכם מסובך מדי – תוכלו ללחוץ כאן ולפנות אל כרישי השיווק לעזרה, באחריות מלאה (: